Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Заборольська громада» (код ЄДРПОУ: 04332242) був реорганізований і увійшов до складу Луцької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

Вітання з Великоднем

Дата: 18.04.2020 09:12
Кількість переглядів: 522

Шановні жителі Заборольської територіальної громади!!!

 

Сердечно вітаємо вас із Великоднем! Це світле свято об'єднує не лише родини, але й усіх християн між собою по усьому світу. Пасха — це не лише день в календарі, це можливість духовного просвітлення й очищення. Це початок нового життя, в якому буде трохи більше віри, ніж зазвичай.

Однак сьогодні ми відзначаємо Пасху у не простий час і з певними обмеженнями, розуміючи важливість людського здоров'я  та життя, ми залишаємось удома в колі нашої сім'ї. Розуміємо, що не усіх родичів та друзів можемо відвідати, але наші добрі помисли та слова вітань ми можемо передати.

Отож, у цей святковий день, коли Христос воскрес бажаємо усім вам щоб мир й добро з небес зійшло. Умиротворення, святого натхнення, спокою в душі, здоров'я, радості, підтримки близьких, допомоги друзів хай будуть із вами.  Бажаємо усіх благ і віри у краще, любові, надії, удачі, столу, як повної чаші й багато світлих днів.

Зі святом Великодня!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

 

З повагою сільський голова Валерій Боярський,

депутатський корпус та виконавчий комітет сільської ради!

 

 

 


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua