Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Заборольська громада» (код ЄДРПОУ: 04332242) був реорганізований і увійшов до складу Луцької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

Цифрові технології в школі: заборольські педагоги переймали новий досвід у колег з Боратинської ОТГ (фото)

Дата: 03.02.2020 14:26
Кількість переглядів: 306

У школі села Боратин відбулося засідання методичного об’єднання вчителів біології та географії з Боратинської та Заборольської ОТГ.  Цьогоріч вчителі зібралися, щоб поділитися своїми новаторськими ідеями та обговорити нові напрямки освіти.  

На засіданні освітяни показали колегам застосування цифрових технологій у навчальних закладах. Зокрема,  презентували інтерактивні панелі та поділитися досвідом їх використання на уроках біології та географі, а ще - розповіли про можливості дистанційного навчання – методику навчання в інтерактивному режимі.

Варто зазначити, що такі зустрічі педагогів вже стали доброю традицією, минулого року делегація з Боратинської громади відвідала методичне засідання у Заборольській ОТГ.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua