Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Заборольська громада» (код ЄДРПОУ: 04332242) був реорганізований і увійшов до складу Луцької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

На Волині 24-25 січня - Дні жалоби за загиблим воїном Миколою Сорочуком

Дата: 23.01.2020 17:09
Кількість переглядів: 311

Згідно з Розпорядженням голови Волинської ОДА 24 та 25 січня 2020-го року оголошено Днями жалоби за загиблим в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил військовослужбовцем з Волині Миколою Сорочуком.

Відтак на всій території Волинської області на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій будуть приспущені Державні Прапори України. Окрім цього, необхідно внести зміни до усіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, що були заплановані у ці дні.

Молодий захисник загинув 22 січня 2020-го року під час виконання бойових завдань на позиціях в межах взводного опорного пункту від кулі ворожого снайпера.

Попрощатися із  Героєм можна 24 січня у нижньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору міста Луцька.  25 січня, відбудеться громадська панахида та поховання.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua