Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Заборольська громада» (код ЄДРПОУ: 04332242) був реорганізований і увійшов до складу Луцької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

У Заборольській громаді готові до активних дій

Дата: 21.01.2020 14:07
Кількість переглядів: 2232

 

Сьогодні відбулося спільне засідання депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету та активістів громади з приводу неприєднання Заборольської сільської ради до обласного центру Волинської області міста Луцька.

На засіданні були присутні не лише депутати та члени виконавчого комітету, але працівники дошкільних навчальних закладів, вчителі, фельдшери, представники бізнесу, жителі громади.

Усі присутні одноголосно підтвердили вже озвучені наміри Заборольської громади – лишитися самостійною громадою на карті Волинської області. Одже Заборольська сільська рада  добровільно сформувалася згідно із перспективним планом, що був затверджений Кабміном, визнана перспективною  є успішною та самодостатньою.

  Моніторинг громадської думки, голосування у соціальній мережі, позиції та думки, що висловленні на зборах сіл, які нещодавно відбулися у кожному старостинському окрузі громади, свідчать про те, що 90 % жителів Заборольської ОТГ хочуть жити як незалежна громада, що має хороші та партнерські стосунки із обласним центром містом Луцьк.


Відтак, активісти та депутати сільської ради відверто заявили, що будуть боротися за те, щоб їх думку почули і готові до активних дій . А поки триває активна кампанія зі збору підписів жителів громади щодо неприєднання громади до Луцька.

 


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua