Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Заборольська громада» (код ЄДРПОУ: 04332242) був реорганізований і увійшов до складу Луцької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

Дочекалися: у Боголюбах відкрили новенький гімнастичний зал та майстерню (фото)

Дата: 25.10.2019 09:55
Кількість переглядів: 623

Вчора у селі відкрили гімнастичний зал та майстерню. Для Боголюбського старостинського округу – це історична подія, яку місцеві жителі запам’ятають на довго.

На заході були присутні народний депутат України Вячеслав Рубльова, Заборольський сільський голова Валерій Боярський, заступник сільського голови Марія Якубовська, директор школи Олена Довгальова,  депутати громади, вчителі, батьки та школярі, які з нетерпінням чекали на відкриття.

У своєму виступі очільник громади Валерій Боярський зазначив, що реконструкція цокольного приміщення Боголюбської ЗОШ І-ІІІ ступенів під гімнастичний зал та майстерню розпочалася у листопаді 2018 року. Загальна вартість будівництва згідно проєктно-кошторисної документації становить більше 4,5 мільйона гривень. Будівництво фінансували з місцевого та державного бюджетів.

Окрім цього, сільський голова Валерій Боярський подякував усім, хто доклав зусиль до створення цього гімнастичного залу та майстерні і висловив радість з того, що тепер у Боголюбах є чудовий зал для занять  спортом.

 Народний депутат України Вячеслав Рубльов  допоміг з облаштуванням приміщень спортивним інвентарем та іншими необхідними речами для школярів.

Директор Боголюбської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олена Довгальова говорить, що і вчителі, і вихованці із нетерпінням чекали на появу цього гімнастичного залу. Адже у школі навчається 329 дітей.  Відтак, у дирекції переконані, що новий зал покращить спортивні результати.

В урочистій атмосфері свята начальник гуманітарного відділу громади Олександр Томаченко та директор школи Олена Довгальова вручи Подяки усім, хто долучився до реалізації цього важливого для громади задуму.

 Гості перерізали святкову стрічку, аби побачити красивий, яскравий гімнастичний зал. А для школярів навіть влаштували перші спортивні змагання у новенькому залі. Вже зовсім скоро для учнів в цих нових приміщеннях будуть діяти гуртки з легкої атлетики та дзюдо. А уроки фізкультури будуть активними та цікавими.


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua