Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Заборольська громада» (код ЄДРПОУ: 04332242) був реорганізований і увійшов до складу Луцької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

До уваги учасників АТО

Дата: 18.07.2018 17:42
Кількість переглядів: 629

Санаторно – курортне лікування

Урядом упорядковано процедуру використання коштів, передбачених у Держбюджеті на закупівлю послуг із санаторно – курортного лікування учасників антитерористичної операції та делеговано повноваження щодо закупівлі послуг  із санаторно – курортного лікування для учасників антитерористичної операції на місцевий рівень.

Починаючи з 2017 року учасники АТО самостійно обирають санаторії з огляду  на свої потреби.

Для одержання путівки особи повинні звернутися особисто до управління соціального захисту населення РДА  за зареєстрованим місцем проживання, а особи, які є громадянамиУкраїни, щопереселилися з тимчасовоокупованоїтериторіїчирайонівпроведення антитерористичної операції – за фактичниммісцемпроживаннята представити:

- Заяву.

- Медичнудовідкалікувальної установи за формою № 070/о.

- Копіюпосвідченняучасникабойовихдій.

- Документ, щопідтверджуєбезпосереднєзалучення особи до виконаннязавдань анти ерористичноїоперації в районах їїпроведення.

-  Паспорт громадянинаУкраїни.

 

Санаторно – курортне лікування здійснюється на умовах тристоронньої угоди між управління  соціального захисту населення РДА, санаторієм та учасником АТО

Соціальна та професійна адаптація

Відповідно до постанови КМУ від 31 березня 2015 року № 179 визначено механізм використання  коштів, передбачених у державному бюджеті для надання послуг із соціальної та професійної  адаптації учасників АТО.

         З моменту отримання відповідного статусу ( учасник бойових дій, інвалід війни, учасник війни) учасник АТО набуває право на  безоплатну послугу із соціальної та професійної адаптації.

Професійна адаптація це :

  • Заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і  умінь учасників АТО шляхом професійного навчання,
  • Надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.
  • Для отримання такої послуги необхідно звернутися до управління соціального захисту населення РДА за місцем реєстрації або фактичного проживання та заповнити відповідну заяву. До заяви додати документи:

- Копію посвідчення учасника бойових дій.

- Документ, щопідтверджуєбезпосереднєзалучення особи до виконаннязавдань антитерористичної операції в районах їїпроведення.

 

 

Психологічна реабілітація

Уряд затвердив Порядок проведення  психологічної реабілітації учасників АТО.

За напрямомпсихологічноїреабілітаціїбюджетнікоштиспрямовуються до районнихорганівсоціальногозахистунаселення для відшкодуваннявартості:

- наданняпослугізпсихологічноїреабілітаціїучасникам АТО;

- проживання та харчування в умовахстаціонару;

-  витрат на оплату проїзду до суб’єктівнаданняпослуг.

Для отриманняпослугучасник АТО звертаєтьсяіззаявоюдо органусоціальногозахистунаселення за місцемреєстраціїабопроживання та обираєсуб’єктанаданняпослуг з оприлюдненого органами соціальногозахистунаселенняпереліку та укладаєтристороннійдоговір з наданнявідповіднихпослуг.

Послугиізпсихологічноїреабілітаціїможутьнадаватися раз на ріккороткостроково, періодичночидовгостроково та визначаютьсяіндивідуально для кожного отримувачапослуг з урахуваннямйого потреб.

У разінаданняпослугізпсихологічноїреабілітації за місцемпроживаннятривалість курсу становить 40 занять, у стаціонарнихумовахтривалість курсу - 18 діб.

 

У той же час може бути прийнятерішення про повторненаправленняотримувачапослуг до наданнявідповіднихпослуг в поточному році (у разійого повторного зверненнящодопроходженняпсихологічноїреабілітації) за наявностівідповіднихрекомендацій, виданихсуб’єктомнаданняпослуг та зазначених у висновку-прогнозіпопередньоїпсихологічноїреабілітації.

З метою поширеннязаходівізпсихологічноїреабілітації на учасників АТО, якінаразіпроходятьвійськову службу та на осібіншихформувань, якізалучалися до виконаннязавдань у зоні антитерористичної операції порядком визначено, щотакі особи можутьзвертатися до місцевихорганівсоціальногозахисту за місцемрозташуваннявійськовоїчастиничипідрозділу, у тому числі через командира (начальника) частини (підрозділу).

Метою психологічної реабілітаціїє:

Збереження або відновлення фізичного та психологічного здоровя ,зниження частоти та тяжкості наслідків перенесення бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, профілактика агресивності та само руйнівної поведінки.

Реабілітація передбачає надання таких послуг: психологічна діагностика, психологічна просвіта та інформування , консультування, психологічна підтримка та супроводження, психотерапія, групова робота.

Для отримання такої послуги необхідно звернутися до управління соціального захисту населення РДА за місцем реєстрації або фактичного місця проживання та заповнити заяву.

Додатково подати :

- Копію посвідчення учасника бойових дій.

- Документ, щопідтверджуєбезпосереднєзалучення особи до виконаннязавдань антитерористичноїоперації в районах їїпроведення.

Психологічна реабілітація надається на умовах тристоронньої угоди між управління  соціального захисту населення РДА, надавачем послуг та учасником АТО

Телефон гарячої лінії ВОДСЗН – (0332)778205


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua