Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Заборольська громада» (код ЄДРПОУ: 04332242) був реорганізований і увійшов до складу Луцької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заборольська сільська рада
припинила діяльність, увійшла до складу Луцької громади

Вічна слава Героям!

Дата: 10.05.2018 09:29
Кількість переглядів: 708

Урочисті заходи з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги відбулися в Заборольській об’єднаній територіальній громаді у селах: Одеради, Забороль, Боголюби, Шепель 8 та 9 травня. Вони зібрали чимало жителів сіл: ветеранів, колективи дошкільних та загальноосвітніх закладів, працівників установ та громадськість. 
8 травня відбулась панахида біля братської могили, що знаходиться в лісі між селами Забороль і Богушівка, де перебував військовий госпіталь.

У  Шеплі організовано урочисту церемонію покладання квітів та лінійку пам’яті. Біля всіх обелісків о 21 годині була організована хода із запаленими свічками та лампадками.


Урочисті мітинги з нагоди Дня перемоги 9 травня розпочались у селах з 9 години ранку. Урочисто звучав Гімн України. 
Зі словами вітань звернулися до громади сільський голова Валерій Боярський та заступник Марія Якубовська, виконуючі обов’язки сільських старост Анатолій Ковальчук, Леся Новосад, директори шкіл  Ірина Приймачук, Богдан Винарчик, Олена Довгальова, голова Ради ветеранів Заборольської сільської ради Степан Каньовський. Свято у селі Шепель продовжила насичена концертна програма, яку підготували працівники культури.


Присутні вшанували пам’ять всіх воїнів, які загинули в роки війни хвилиною мовчання.
По закінченню мітингів відбулось покладання квітів до обелісків, пам’ятників та могил, загиблих воїнів АТО. Місцеві священики провели панахиду за упокій тих односельців-бійців, що не повернулись з фронтових доріг та не дожили до 73-ї річниці Перемоги.


Небагато залишилось справжніх героїв, учасників війни, а тому обов’язок живих - подбати про кожного, хто виніс на своїх плечах труднощі війни, наближаючи час Перемоги.
У ці дні жоден ветеран, учасник бойових дій не залишилися поза увагою, без матеріальної та моральної підтримки.
Все далі відходять грізні і тяжкі роки Другої світової війни, але не згасає память про тих, хто не шкодував свого життя для Перемоги.

 


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua